Overslaan en naar de inhoud gaan
 

Eetcafé 't Gelag

On

Laggertje van de week, elke week verrassend anders!

Met een ongedwongen en gemoedelijke sfeer onderscheidt eetcafé 't Gelag zich van andere eetcafes en restaurants in de omgeving.

Het café en het eetcafégedeelte zijn niet strikt gescheiden. Eten aan de bar of aan een statafel: het is allemaal mogelijk. 

Events

In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.

 
Meer info

Koningsnacht

Kom genieten van verschillende DJ's en bands. Maak een dansje en praat bij met oude bekenden. Het wordt…
 
Meer info

Pop-up Kledingruil

In het kader van de tentoonstelling 𝘍𝘳𝘢𝘯𝘬 𝘎𝘰𝘷𝘦𝘳𝘴 - 𝘛𝘩𝘦 𝘗𝘰𝘸𝘦𝘳 𝘰𝘧 𝘚𝘵𝘺𝘭𝘦 tovert Stadsmuseum Veenendaal op…
 
Meer info

Dreams

Fernando, een jonge balletdanser uit Mexico, droomt van internationale erkenning en een leven in de Verenigde…