Overslaan en naar de inhoud gaan
 

Schatzoeken bij tweedehandskledingwinkel ‘Appel en Ei’ op de Brouwersgracht

Voor liefhebbers van schatzoeken, thriftshopping en koopjesjagen is er goed nieuws: aanstaande zaterdag 3 februari opent de gloednieuwe tweedehandskledingwinkel Appel en Ei haar deuren aan de Brouwersgracht 232 (voorheen Donna Lingerie) in Veenendaal.

Het assortiment van de winkel bestaat uit tweedehands én nieuwe dames- en herenkleding, overzichtelijk en op kleur gesorteerd. Bovendien zijn er zogenoemde 'goudappeltjes' te vinden, stukken van high-end merken die nieuw of zo goed als nieuw zijn. Ook voor schoenen en accessoires kun je bij Appel en Ei goed slagen.

Feestelijk opening

De nieuwe vestiging in Veenendaal is de 21e in de reeks van Appel en Ei-winkels en wordt gerund door Petra Scholing. "Ik ben 7 jaar geleden begonnen met een Appel en Ei-winkel in Winterswijk, gevolgd door een in Den Bosch, en nu mijn derde winkel in Veenendaal," aldus Petra. Om de opening te vieren, is er zaterdag 3 februari een feestelijke opening met DJ in de winkel. "Iedereen is van harte uitgenodigd om eens te komen schatzoeken in onze winkel," zegt Petra enthousiast.

Ook jouw kleding verkopen?
Appel en Ei neemt graag jouw kleding in consignatie, mits deze er als nieuw uitziet en niet ouder is dan 3 seizoenen. Na een verkoopperiode van 6 weken en wanneer je items verkocht zijn, ontvang je 40% van de verkoopprijs. De eventueel niet verkochte items kunnen worden opgehaald in de winkel of gedoneerd worden aan een goed doel.

Bekijk de winkel

Meer informatie? Kom langs in de winkel of kijk op www.appelenei.nl.

Events

In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.

 
Meer info

Kunst-expositie: Iedereen is creatief op een eigen manier!

Tijdens creatieve workshops hebben kinderen, volwassenen en ouderen met een (lichte) beperking kunst gemaakt…
 
Meer info

Onvergetelijk rondleiding in Stadsmuseum Veenendaal

Een speciale rondleiding voor mensen met lichte dementie en hun mantelzorgers. In een rustige en prettige…
 
Meer info

Expositie Anco van den Berg: Sporten met een beperking in the picture

Sinds 2018 zit Anco in een rolstoel, maar juist daardoor vond hij opnieuw zijn passie: fotografie. Als…