Overslaan en naar de inhoud gaan
 

Nieuwe Kids Corner in Passage Corridor

Veenendaal – Het is zomer! En dat betekent dat de zomervakantie niet lang meer op zich zal laten wachten… In Passage Corridor kunnen bezoekers nu op een hele bijzondere manier de zomervakantie vieren. In het winkelcentrum wordt namelijk op de eerste middag van de zomervakantie, zaterdag 20 juli, een Kids Corner geopend!

Deze Kids Corner wordt ingericht met verschillende speelmogelijkheden, waaronder springkussens, een ballenbak en speelplekken. Een goede manier om het ontspannen vakantiegevoel vast te kunnen houden tijdens een dagje winkelen. De kinderen kunnen ongelimiteerd spelen, voor een entree van €1,-. Gedurende de gehele vakantie, van vrijdag 20 juli t/m zondag 1 september, is de Kids Corner geopend op woensdag, vrijdag en zaterdag. De Kids Corner is te vinden in Corridor 59, naast La Place.

Van vrijdag 20 juli t/m zondag 1 september Woensdag: 12.00 – 17.00 uur Vrijdag: 12.00 – 17.00 uur Zaterdag: 10.00 – 17.00 uur.

Events

In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.

 
Meer info

Proefles Salsa

Deze activiteit wordt aangeboden door de Bibliotheek in De Cultuurfabriek. Tijdens deze gratis proefles leer…
 
Meer info

Stoepkrijten bij Wijkhuiskamer de Binnenronde

Deze activiteit wordt aangeboden door de Bibliotheek Veenendaal. Maak op woensdagmiddag 16 juli een mooie…
 
Meer info

Mamacafé: Muziek op Schoot

Deze activiteit wordt aangeboden door de Bibliotheek in De Cultuurfabriek. Tijdens deze workshop, op…