Locatie
De Cultuurfabriek Veenendaal
Adres
Kees Stipplein 74
Veenendaal
Datum
28 januari 2024
Nog even wachten en dan krijgt Loet een verrassing van tante Toos. Hoe lang duurt even? En wat is het voor een verrassing?
Loet bedenkt samen met alle kinderen en haar hond Mango wat de verrassing kan zijn. Iets om te eten? Straks vindt ze het niet lekker. Iets om mee te spelen?
Maar straks vindt ze het stom… Of is het iets om naartoe te gaan? Wat nou als het heel eng is of juist heel saai! Loet wordt steeds zenuwachtiger. Tante Toos bedenkt soms hele rare dingen. ‘Ik vind het niet meer leuk’, zegt Loet. ‘Ik wil nú weten wat de verrassing is!’
Wat zal de verrassing zijn? Zou Loet het leuk vinden?
Hou jij van verrassingen?
De voorstelling vindt plaats op zondag 28 januari van 15.00-15.40 uur in de centrale hal van De Cultuurfabriek. Kaartjes kosten €8,50 (€7,50 voor Biebleden).
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Voorleeshalfuurtje in wijkhuiskamer de Binnenronde
Deze activiteit wordt aangeboden door de Bibliotheek Veenendaal. In de Bieb houden we van voorlezen! Niet…Meer info
FabLab workshop: Maak een bibberspiraal
Deze activiteit wordt aangeboden door de Bibliotheek in De Cultuurfabriek. Je hebt vast weleens op school of…Meer info