Locatie
Theater Lampegiet
Adres
Kerkewijk 10
Veenendaal
Datum
12 december 2025
In de Xhosa-cultuur staan families centraal, en tradities worden van generatie op generatie doorgegeven. De moeder neemt daarbij altijd een bijzondere en vooraanstaande rol in.
Zangeres en danseres Lungiswa Plaatjies verwoordt het treffend: “Mijn familie is mijn immuunsysteem. Zonder respect, liefde, communicatie en wijsheid kunnen we niets.”
Barstenvol energie verwelkomt South African Road Trip je in hun Familie en laat je kennismaken met hun cultuur en de familiegewoontes. In We Are Family leer je de zangers, dansers en musici van nabij kennen door de persoonlijke songs en familieverhalen.
Met knallende live band brengen zij Afrikaanse songs van artiesten zoals Brenda Fassie, Miriam Makeba en Fela Kuti, maar spelen ook hits zoals We Are Family (Sister Sledge) en Respect (Aretha Franklin). South African Road Trip staat opnieuw garant voor een opzwepende avond vol zang, dans en Zuid-Afrikaanse vibes.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Sinterklaas intocht Veenendaal
Programma onder voorbehoud: Om 13.00 uur start de intocht vanaf het gemeentehuis, via Brouwersgracht en…Meer info
René van Meurs - Noodzakelijk kwaad
René zit op de piek van zijn geluk, het lijkt hem te komen aanwaaien. Maar vraag hem hoe het écht met ‘m…Meer info