Locatie
Theater Lampegiet
Adres
Kerkewijk 10
Veenendaal
Datum
26 november 2026
Daarna zwierf hij de wereld over, om via Berlijn, Moskou en New York eindelijk zijn rust te vinden op een eiland diep in de Stille Oceaan. Op Hiva Oa bracht hij zijn laatste dagen door. En daar ligt hij ook begraven.
Voor Rob Kemps is het duidelijk: Jacques Brel is de allergrootste. Na het succes van Hemel op aarde lag het onderwerp voor zijn volgende programma dan ook al klaar. In Laat me niet alleen neemt Rob ons nu de wereld over. In de voetsporen van Brel. Met evenveel humor als ontroering vertelt hij over de muziek en vooral het leven van zijn held. En daarmee ook over zijn eigen leven. Rob kan niet anders. Want een leven zonder Brel is geen leven.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Dansvoorstelling De magische bibliotheek - De Muzen
De dansafdeling van De Muzen tovert Theater Lampegiet om tot De magische bibliotheek. Het wordt een…Meer info
Veenendaal Pride
Veenendaal Pride wordt geopend door burgemeester Gert-Jan Kats en een stadsdichter. Geniet van een middag vol…Meer info