Locatie
Theater Lampegiet
Adres
Kerkewijk 10
Veenendaal
Datum
14 mei 2027
Nu werkt hij aan een nieuwe voorstelling. Stiekem vindt hij dat het leukst: try-outen. Testen, spelen, klooien, klieren. Apenkooien.
Waar het over gaat? Daar is Martijn zelf ook benieuwd naar!
Misschien over hoe je eigen ego je altijd weer pootje lapt? Misschien over vastzitten terwijl je dacht vrij te zijn? Misschien over de vraag of we niet beter moeten luisteren naar de aap? Of misschien over een crisis en dat je die iedereen toch wel gunt?
Het zou zomaar kunnen. Alles kan, alles mag. Kooiapen.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Liefdesbrieven - Anne Wil Blankers en Hans Croiset
A.R. Gurney's veelgeprezen klassieker vertelt de ontroerende geschiedenis van Melissa en Andrew, die sinds…Meer info
‘Begin het Gesprek’ middag met de Margriet
Zin in een goed gesprek met Margriets geliefde columnist en schrijver Marjan van den Berg? Wil je nieuwe…Meer info