Locatie
De Cultuurfabriek Veenendaal
Adres
Kees Stipplein 74
Veenendaal
Datum
30 mei 2026
Geniet van een feestelijke optreden van nieuw talent!
Wat gaan we doen?
De leerlingen van pianodocent Maya Willemse geven een feestelijk leerlingenconcert in De Cultuurfabriek. Tijdens dit concert laten zij horen waar zij het afgelopen jaar aan hebben gewerkt.
Het belooft een muzikale middag te worden waarin leerlingen podiumervaring opdoen en hun muziek delen met familie, vrienden en andere geïnteresseerden. Kom gezellig langs!
Voor jou op een rij
Datum en Tijd: Zaterdag 30 mei, 14:00 - 15:00 uur
Locatie: Centrale Hal, De Cultuurfabriek
Kosten: Gratis
Voor wie: Iedereen die van muziek houdt
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Pennenhelden: schrijfclub voor kinderen
Zet je fantasie op papier en schrijf je eigen verhalen bij de Pennenhelden schrijfclub! Wat gaan we doen Bij…Meer info
Pop up koor Kristal in het zonnetje
Kristal is het Veenendaalse pop up koor dat de afgelopen jaren op vele locaties heeft gezongen in de maand…Meer info