Locatie
De Cultuurfabriek Veenendaal
Adres
Kees Stipplein 74
Veenendaal
Datum
28 juni 2025
Poppentheater de Fighter, reist de slimme spin Anansi mee met de tot slaaf gemaakte mensen vanuit Afrika naar Suriname en de Antillen. Daar blijven zijn verhalen leven en vinden uiteindelijk hun weg naar Nederland, waar Jan Klaassen al eeuwenlang de mensen vermaakt.
Juliette Esajas neemt je mee in een meeslepend Anansi-verhaal. Daarna brengt Marco Kalkman Jan Klaassen tot leven met humor en energie.
Een unieke voorstelling waarin verleden en heden samenkomen en kinderen op speelse wijze kennismaken met het immateriële erfgoed van twee culturen.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Nieuwjaarsduik 2026
Nieuwjaarsduik DUIK HET NIEUWE JAAR IN! Je hoeft niet naar de Nederlandse kust af te reizen om toch aan de…Meer info
Theaterweekend - Verrassende voorstellingen I Voordelig geprijsd
Je bent van harte welkom tijdens het Nationaal Theaterweekend op 24 t/m 26 januari om van voorstellingen te…Meer info