Locatie
De Cultuurfabriek Veenendaal
Adres
Kees Stipplein 74
Veenendaal
Datum
28 juni 2025
Op 1 juli 1863 werd de slavernij in Suriname en de Nederlandse Antillen afgeschaft. Keti Koti is de landelijke viering van deze afschaffing en betekent letterlijk Ketenen Gebroken.
Op zaterdagmiddag 28 juni 2025 staan we ook in De Cultuurfabriek weer stil bij deze bijzondere dag. Jong en oud is welkom. Toegang is gratis.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Sinterklaas intocht Veenendaal
Programma onder voorbehoud: Om 13.00 uur start de intocht vanaf het gemeentehuis, via Brouwersgracht en…Meer info
René van Meurs - Noodzakelijk kwaad
René zit op de piek van zijn geluk, het lijkt hem te komen aanwaaien. Maar vraag hem hoe het écht met ‘m…Meer info