Locatie
Theater Lampegiet
Adres
Kerkewijk 10
Veenendaal
Datum
20 maart 2025
Ze windt niet alleen het publiek om haar vinger, maar ook een hele reeks mannen. Als spionne sluit ze zich aan bij het Franse verzet. Ook gebruikt ze haar naam en roem in de strijd tegen rassendiscriminatie. Josephine Baker blijkt meer, zoveel meer te zijn dan een zangeresje gehuld in veren.
Een revuester geef je geen eigen musical. Een revuester geef je een eigen revue. Een spetterende, humoristische, ontroerende, verrassende, wervelende revue over haar turbulente leven. Met prachtige songs, waaronder enkele evergreens.
Met Channah Hewitt (TINA - De Tina Turner Musical & Les Misérables) als Josephine, omringd door acht knappe, dansende, zingende en spelende mannen en een vijfkoppig live-orkest.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Fred van Leer - Ik weet het eigenlijk niet
In zijn nieuwe theatershow haalt van Fred van Leer alles uit de podcast, AI en ChatGPT. Zijn tweede show heet…Meer info
Kleedjesmarkt centrum
Kleedjesmarkt waar kinderen van 10-17 uur hun tweedehands spullen mogen verkopen.Meer info