Locatie
De Cultuurfabriek Veenendaal
Adres
Kees Stipplein 74
Veenendaal
Datum
05 januari 2025
Tijdens deze proefles leer je een aantal pasjes en bewegingen van de Salsa. Vrolijk, bewegelijk en gepassioneerd: ga de uitdaging aan!
De Salsa is een populaire Zuid-Amerikaanse dans, die oorspronkelijk vanuit Cuba de hele wereld heeft veroverd. De oorspronkelijke muziek, de Son, is in het Caraïbische gebied en in de Verenigde Staten verder ontwikkeld tot de huidige Salsa.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
We zijn toch familie - Paul de Leeuw, Annick Boer e.a.
Wanneer de familie Polman op een ouderwets familieweekendje naar de Veluwe gaat, hoopt Evert (Paul de Leeuw…Meer info
Naomi Antonius - Geen woorden voor
Ze nodigt je uit om kritisch na te denken over de wereld om ons heen, om je vervolgens te confronteren met…Meer info