Locatie
Bibliotheek Veenendaal
Adres
Kees Stipplein 74
Veenendaal
Datum
12 juli 2025
Zin in nieuw leesvoer voor in de zomervakantie? Van 12 juli t/m 3 augustus kan je tijdens openingstijden je thuiscollectie uitbreiden met onze afgeschreven boeken en tijdschriften.
Zoals altijd hebben we materialen uit onze hele collectie: van jeugdboeken tot informatieve boeken, detectives en streekromans tot kookboeken en kunstboeken. Voor ieder wat wils!
Het boekverkoop kraampje is vlak bij de ingang op de begane grond te vinden. Boeken kosten €0,50 per stuk. Tijdschriften zijn gratis.
Events
In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.
Meer info
Workshop: Landschapsfotografie
Deze workshop begint met een korte introductie over lichtrichtingen, compositie en ruimtelijke suggestie in…Meer info
FabLab workshop: Stop motion + green screen maken
We gaan eerst een mini green screen maken, die je op tafel kunt zetten. Dan leer je hoe je met een app op…Meer info